KADER ORTAKLARI

Download Kader Ortaklari ebook PDF or Read Online books in PDF, EPUB, and Mobi Format. Click Download or Read Online button to KADER ORTAKLARI book pdf for free now.

Author :
ISBN : 9786059623766
Genre :
File Size : 72.61 MB
Format : PDF
Download : 403
Read : 538

Category:

Essential 25000 English Turkish Law Dictionary

Author : Nam H Nguyen
ISBN :
Genre :
File Size : 79.77 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 590
Read : 868

a great resource anywhere you go; it is an easy tool that has just the words you want and need! The entire dictionary is an alphabetical list of Law words with definitions. This eBook is an easyto- understand guide to Law terms for anyone anyways at any time. gittiğiniz her yerde mükemmel bir kaynak; İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz kelimeleri içeren kolay bir araçtır! Tüm sözlük, tanımları olan Hukuk kelimelerinin alfabetik bir listesidir. Bu e-Kitap, herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda herkes için hukuki bir kolay anlaşılır rehberdir.
Category:

K E Yazilari

Author : Gün Gencer
ISBN : 9781447893714
Genre :
File Size : 41.69 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 863
Read : 913

Category:

Boyali Kus

Author : DOGAN ÜLKEKUL
ISBN : 1477140654
Genre : Fiction
File Size : 41.79 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 263
Read : 590

BOYALI KUŞ Afrika’nın ormanlık bir bölgesine düştü bir gün. Uzaydan gelen bir uzay aracı dediler. Belki de devāsa bir Anka Kuşu’ydu. Sırrını çözemediler ama ona Boyalı Kuş adını verdiler. Sadece Dunga, Zulu kabilesinin büyücüsü, herkesi uyardı. Yaklaşmayın ona, hepinize felaket getirecektir o dedi. Kimse dinlemedi. Sadece Aydın korkmadı ondan. Uçak ve Uzay Mühendisi idi. Bu işin sırrını çözmek ona düşmüştü. Ruth da ona katıldı sonradan. Hem teknik bilgisiyle ve hem de ona āşık olarak. KonTon Uzay ve Uçak Sanayii, Boyalı Kuş’tan alınan ilhamla yeni bir proje başlattı ve dünyada ilk kez, bütün gezeğenlere gidip gelebilen, zamanı geriye çeviren ve binlerce ışık yılını birkaç saate indiren hızıyla Einştayn’ı haklı çıkaran bir dizaynla, uzay gemisini üretti. Bu arada devreye Clam girmişti. Clam bir yandan Ruth’a aşık, diğer yandan Aydın’a düşmandı. Akla hayale gelmeyen nedenlerden dolayı ise Ruth’la Clam bir çeşit akraba oluyorlardı. Clam’in anne ve babası ise, Paltirosti Gezeğeninin yerlileriydi. Ve Clam’in tek görevi vardı, Boyalı Kuş’u yoketmek. Sonunda Aydın’ın kararına kaldı her şey. Ya Boyalı Kuş’u yere düşürüp yokedecek, ya da binlerce, onbinlerce insanın ölümüne razı olacaktı. Aydın insanları kurtarmayı yeğledi. Boyalı Kuş yere çarpıp parçalandığında, Clam de hayatını yitirmiş, bu dünyayı terketmişti. Aydın ve Ruth insanlığın kurtuluşuna katkıda bulunurlarken, ayni zamanda hayat yolundaki beraberliklerine başlamışlardı. Dunga’nın kehaneti doğru mu çıkmıştı? Boyalı Kuş tekrar gelecek miydi? Yıllar sonra gelip de Dunga Aydın’dan ne isteyecekti. Bu soruyu soran Ruth’a Aydın ne demişti? Hepsini Boyalı Kuş’ta bulacaksınız.
Category: Fiction

Kuklalarin Efend S

Author : Namık GÜLSÜN
ISBN : 9781477214442
Genre : Fiction
File Size : 32.94 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 105
Read : 341

Namik Gülsün, Londra’nin finans merkezinde, küresel bir sirkette, profesyonel olarak çalismaktadir. “i>Kuklalarin Efendisi“/i> serisini yazmaya baslamadan önce, on yil boyunca kisa hikayeler yazarak, içindeki yazma atesini söndürmeye çalissa da, basarili olamamis ve tam tersi giderek artan bir tutkuyla yazmaya ve daha uzun hikayelere yönelmistir. Alti yillik bir çalismanin sonunda dört kitaptan olusan seri tamamlanmis ve nihayet ilk kitabini küresel mecrada yayinlanma cesaretini bulmustur. Kültürlere ve dillere olan meraki, onu dünyanin degisik köselerine savursa da; yasam adresi olarak kendine Londra'nin muhtesem atmosferini seçmis ve yazmak disindaki tüm zamanini onu kesfetmekle geçirmektedir.
Category: Fiction

Lloyd S Maritime Directory

Author : International Maritime Satellite Organization
ISBN : STANFORD:36105123838448
Genre : Reference
File Size : 31.16 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 707
Read : 1324

Category: Reference