HER SEY YOLUNDA

Download Her Sey Yolunda ebook PDF or Read Online books in PDF, EPUB, and Mobi Format. Click Download or Read Online button to HER SEY YOLUNDA book pdf for free now.

Kuklalarin Efend S

Author : Namık GÜLSÜN
ISBN : 9781477214442
Genre : Fiction
File Size : 85.26 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 989
Read : 298

Namik Gülsün, Londra’nin finans merkezinde, küresel bir sirkette, profesyonel olarak çalismaktadir. “i>Kuklalarin Efendisi“/i> serisini yazmaya baslamadan önce, on yil boyunca kisa hikayeler yazarak, içindeki yazma atesini söndürmeye çalissa da, basarili olamamis ve tam tersi giderek artan bir tutkuyla yazmaya ve daha uzun hikayelere yönelmistir. Alti yillik bir çalismanin sonunda dört kitaptan olusan seri tamamlanmis ve nihayet ilk kitabini küresel mecrada yayinlanma cesaretini bulmustur. Kültürlere ve dillere olan meraki, onu dünyanin degisik köselerine savursa da; yasam adresi olarak kendine Londra'nin muhtesem atmosferini seçmis ve yazmak disindaki tüm zamanini onu kesfetmekle geçirmektedir.
Category: Fiction

Author :
ISBN :
Genre :
File Size : 65.35 MB
Format : PDF, Docs
Download : 880
Read : 184

Category:

Boyali Kus

Author : DOGAN ÜLKEKUL
ISBN : 1477140654
Genre : Fiction
File Size : 31.64 MB
Format : PDF
Download : 157
Read : 542

BOYALI KUŞ Afrika’nın ormanlık bir bölgesine düştü bir gün. Uzaydan gelen bir uzay aracı dediler. Belki de devāsa bir Anka Kuşu’ydu. Sırrını çözemediler ama ona Boyalı Kuş adını verdiler. Sadece Dunga, Zulu kabilesinin büyücüsü, herkesi uyardı. Yaklaşmayın ona, hepinize felaket getirecektir o dedi. Kimse dinlemedi. Sadece Aydın korkmadı ondan. Uçak ve Uzay Mühendisi idi. Bu işin sırrını çözmek ona düşmüştü. Ruth da ona katıldı sonradan. Hem teknik bilgisiyle ve hem de ona āşık olarak. KonTon Uzay ve Uçak Sanayii, Boyalı Kuş’tan alınan ilhamla yeni bir proje başlattı ve dünyada ilk kez, bütün gezeğenlere gidip gelebilen, zamanı geriye çeviren ve binlerce ışık yılını birkaç saate indiren hızıyla Einştayn’ı haklı çıkaran bir dizaynla, uzay gemisini üretti. Bu arada devreye Clam girmişti. Clam bir yandan Ruth’a aşık, diğer yandan Aydın’a düşmandı. Akla hayale gelmeyen nedenlerden dolayı ise Ruth’la Clam bir çeşit akraba oluyorlardı. Clam’in anne ve babası ise, Paltirosti Gezeğeninin yerlileriydi. Ve Clam’in tek görevi vardı, Boyalı Kuş’u yoketmek. Sonunda Aydın’ın kararına kaldı her şey. Ya Boyalı Kuş’u yere düşürüp yokedecek, ya da binlerce, onbinlerce insanın ölümüne razı olacaktı. Aydın insanları kurtarmayı yeğledi. Boyalı Kuş yere çarpıp parçalandığında, Clam de hayatını yitirmiş, bu dünyayı terketmişti. Aydın ve Ruth insanlığın kurtuluşuna katkıda bulunurlarken, ayni zamanda hayat yolundaki beraberliklerine başlamışlardı. Dunga’nın kehaneti doğru mu çıkmıştı? Boyalı Kuş tekrar gelecek miydi? Yıllar sonra gelip de Dunga Aydın’dan ne isteyecekti. Bu soruyu soran Ruth’a Aydın ne demişti? Hepsini Boyalı Kuş’ta bulacaksınız.
Category: Fiction

Fab Sad Almanak 2017

Author : Özgün Muti
ISBN :
Genre : Fiction
File Size : 38.11 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 748
Read : 1161

Selamlar, Uzun ve yoğun bir yılı geride bıraktık. Peş peşe çıkan kitaplarımız, yeni yayınevleri ile tanışmalar, yeni projeler, yeni dergiler ve yayımlanan birçok eser... Geriye dönüp baktığımızda derneğimiz ve bizler için verimli bir yıl olduğunu görüyoruz. Fabisad gittikçe daha görünür oluyor, çalışmalarımızın meyvesini alacağımız günler yaklaşıyor. İlkini okuyanlar hatırlayacaktır, “Almanak”, 2015 yılında başladığımız bir projeydi. Aynı yıl içinde yapılan işlerimizden birer örnekle katıldığımız bu çalışma okurlarımız için bir yeni yıl hediyesiydi. Fabisad üyelerinin eserlerinden oluşan ücretsiz, e-kitap formatında sunduğumuz bu derlemeyi okuyanlardan hep iyi yorumlar aldık. “Almanak 2016” yaşanan bazı aksaklıklardan dolayı zamanında yayımlanamadı. Elimizde bir sürü güzel iş, eser birikmişti. Üstelik bu yıl kararlıydık ve 2016 yılında sunamadığımız hediyemizi de beraberinde vereceğimiz Almanak 2017’yi hazırlayıp sizlere ulaştıralım istedik. Fabisad sonsuzluğun içinde, ki bu bir uzay boşluğu, tekinsiz bir gökyüzü ya da büyülü bir deniz olabilir, yoluna devam eden bir gemi gibi. Yazan, çizen, anlatan ve okuyanların birbirine karıştığı mürettebatı ile hedefine doğru ilerliyor. Size anlatacak çok şeyimiz var. İşte, karşınızda Almanak 2017. Keyifli okumalar.
Category: Fiction

Music By My Bedside

Author : Kürşat Başar
ISBN : UOM:39015077239450
Genre :
File Size : 80.57 MB
Format : PDF, ePub, Docs
Download : 907
Read : 730

Category:

Spermler Erkekten Yumurtalar Kad Ndan

Author : Joe Quirk
ISBN : 9786056077616
Genre :
File Size : 26.71 MB
Format : PDF, ePub
Download : 304
Read : 285

Astroloji bize pek bir şey anlatmaz, oysa biyoloji her şeyi anlatır. Spermler erkeklerden, yumurtalar kadınlardan. Erkekler ile kadınların arasındaki farkın gerçek sebebi işte bu.
Category:

Istanbul

Author :
ISBN : 9757363448
Genre : International Istanbul biennial
File Size : 71.89 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 697
Read : 792

Category: International Istanbul biennial

Ural Altaische Jahrb Cher

Author :
ISBN : UOM:39015069004649
Genre : Ural-Altaic languages
File Size : 54.55 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 578
Read : 521

Category: Ural-Altaic languages